Zelená káva

Nabízíme  Vám surovou zelenou kávu, která je určena zejména výběrovým českým pražírnám.

Spolupracujeme napřímo s (drobnými) farmáři, které si osobně vybíráme. Naším spádovým působištěm je provincie Manabí. Nejedná se zrovna o „meccu“ ekvádorské kávy. Tou je provincie Loja s vysohorskými arabikami. My se zaměřujeme na farmáře, kteří třeba ještě nedosáhli úplného věhlasu v pěstování kávy. Své řemeslo však dělají velmi dobře, poctivě a hlavně − mají zájem na tom, aby se tato tradiční plodina neztrácela z Ekvádoru, zejména z provincie Manabí.

Farmáři, s nimiž spolupracujeme, mají povětšinou malé farmy a své 100% arabiky pěstují v harmonickém prostředí, tzv. smíšené kultuře, ve výšce cca 500 m. n. m. Některé pěstitele si ve výběru ponecháváme, jiné obměňujeme, a jejich řemeslně zpracované kávy propojujeme přímo s českými/evropskými pražírnami a kavárnami.

Dostupnost Vám rádi sdělíme na požádání, jelikož závisí na ročním období, jakož i na kvalitě dostupné sklizně. Kávu dodáváme v ochranných pytlích GrainPro a ​v jutových pytlích à 45 kg.

Pro výběr Vašeho farmáře a informace o aktuální ceně se na nás obraťte. Viz KONTAKTY.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení