Klasik FINO s krátkou krempou

2 položek celkem
Klasik FINO bílý s krátkou krempou a černou stuhou
1 950 Kč

Jedná se o modifikaci nejzákladnějšího klobouku, tj. panamáku v základní kvalitě (cca 90 vláken). Kromě nejklasičtější bílé tento klobouk nabízíme...

PKKCS01
Klasik FINO béžový s krátkou krempou a hnědou stuhou
1 950 Kč

Jedná se o druhý nejzákladnější klobouk, tj. panamák v základní kvalitě (cca 90 vláken) a krémové nebo také béžové barvě. Vedle nejklasičtější bílé...

PKKHS02

Bílá nebo smetanová barva, černá/tmavě modrá/hnědá nebo šedá ozdobná stuha, kratší krempa, to jsou typické znaky mimořádně elegantních klobouků panama. Zkrácená, kratší nebo též krátká krempa měří cca 5 cm. Zkrácením z klasické 7cm krempy se pak u tohoto klobouku docílí typického „městského“ vzhledu neboli „city look“. Klobouk Vás sice tolik neochrání před sluncem jako klobouk se standardní krempou, podtrhne však Váš jedinečný styl.

 

Na stupnici jemnosti je pro Vás označení FINO (neboli „jemný“) informací, že se jedná o nejzákladnější klobouk, tj. panamák utkaný v základní kvalitě (cca 90 vláken).

 

Klobouk je lehký a vzdušný. Díky jemným vláknům palmy toquilly, ze kterých je upleten, je klobouk příjemně měkký, ale současně zachovává svůj tvar.

 

Foto: Markéta Pišková