Práce dobrovolníků

Podívejte se, jak vypadaly dobrovolnické pobyty v letech 2018 (rok založení spolku) až 2020. Přinášíme Vám také průřez již dokončených aktivit, na nichž se podíleli dobrovolníci z ČR.

2020: JAN CINA

Zajímá Vás, proč se jako dobrovolník vydal do Ekvádoru právě herec Jan Cina? Talentovaný a charismatický český herec nám poskytl rozhovor o svém dobrovolnickém pobytu v rezervaci Cordillera del Bálsamo. Nechte se inspirovat i Vy!

1. část rozhovoru si poslechněte ZDE:

                                              

Herec Jan Cina podpořil rezervaci Cordillera del Bálsamo nejen svou prací, ale též FINANČNÍ DONACÍ, díky níž bylo možné dokončit:

1) CENTRUM PRO DOBROVOLNÍKY (umístěné v srdci naší spádové rezervace „Mesita“). Díky Honzovu přispění bylo možné dokončit dřevěnou podlahu, stěn a schodiště. Místní dobrovolníci a členové sdružení jsou zachyceni při nákupu dřeva (vavřín), přípravy prken, převozu a následně instalaci dřevěné podlahy, stěn a schodiště.

 

2) VSTUPNÍ BRÁNA DO NAŠÍ SPÁDOVÉ REZERVACE „MESITA“. Díky donaci Honzy Ciny bylo možné dokončit dřevěnou vstupní bránu do přírodní rezervace v rámci většího celku Cordillera del Bálsamo. Porovnejte situaci PŘED a PO INSTALACI BRÁNY. Místní dobrovolníci a členové sdružení jsou zachyceni při nákupu dřeva (vavřín), přípravy prken, převozu a následně instalaci brány. Rezervace takto získala důstojnou ochrannou bránu namísto původního zadrátovaného provizoria.

 

HONZO, DĚKUJEME Ti jménem celé rezervace Cordillera del Bálsamo!

 

2019: PAVEL, MILAN a LÍDA 

Foto: Pavel Klieštik

 

2019: RADKA, BLANKA, VOJTA, ALICE, TOMÁŠ, JAKUB a LUKÁŠ

 Rozhovor s touto skupinou si poslechněte zde:

                                     

 

2018: ANETA

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení