PRÁCE A POBYTY DOBROVOLNÍKŮ

Podívejte se, jak vypadaly dobrovolnické pobyty v letech 2018 (rok založení spolku) až do 2023. Přinášíme Vám také průřez již dokončených aktivit, na nichž se podíleli dobrovolníci z ČR.

2023: GEO (Gymnázium a obchodní akademie, Sedlčany - studenti a učitelé)

 

 

2020: JAN CINA

Zajímá Vás, proč se jako dobrovolník vydal do Ekvádoru právě herec Jan Cina? Talentovaný a charismatický český herec nám poskytl rozhovor o svém dobrovolnickém pobytu v rezervaci Cordillera del Bálsamo. Nechte se inspirovat i Vy!

1. část rozhovoru si poslechněte ZDE:

                                              

Herec Jan Cina podpořil rezervaci Cordillera del Bálsamo nejen svou prací, ale též FINANČNÍ DONACÍ, díky níž bylo možné dokončit:

1) CENTRUM PRO DOBROVOLNÍKY (umístěné v srdci naší spádové rezervace „Mesita“). Díky Honzovu přispění bylo možné dokončit dřevěnou podlahu, stěn a schodiště. Místní dobrovolníci a členové sdružení jsou zachyceni při nákupu dřeva (vavřín), přípravy prken, převozu a následně instalaci dřevěné podlahy, stěn a schodiště.

 

2) VSTUPNÍ BRÁNA DO NAŠÍ SPÁDOVÉ REZERVACE „MESITA“. Díky donaci Honzy Ciny bylo možné dokončit dřevěnou vstupní bránu do přírodní rezervace v rámci většího celku Cordillera del Bálsamo. Porovnejte situaci PŘED a PO INSTALACI BRÁNY. Místní dobrovolníci a členové sdružení jsou zachyceni při nákupu dřeva (vavřín), přípravy prken, převozu a následně instalaci brány. Rezervace takto získala důstojnou ochrannou bránu namísto původního zadrátovaného provizoria.

 HONZO, DĚKUJEME Ti jménem celé rezervace Cordillera del Bálsamo!

 

2019: PAVEL, MILAN a LÍDA 

Foto: Pavel Klieštik

 

2019: RADKA, BLANKA, VOJTA, ALICE, TOMÁŠ, JAKUB a LUKÁŠ

 Rozhovor s touto skupinou si poslechněte zde:

                                     

 

2018: ANETA