Klasik slonová kost s dlouhou krempou SEMI FINO–SUPER FINO

1 položek celkem
Klasik slonová kost s dlouhou krempou SEMI FINO–SUPER FINO
6 000 Kč

Ano, nejedná se o zrovna levnou záležitost. Každý klobouk panama o Vás prozrazuje Vaši vyhraněnost. Skutečnou reprezentaci ale představuje klobouk...

PDKSUPER02

Váš styl je Vaše vizitka. Pokud toužíte dodat Vašemu outfitu pověstnou třešničku na dortu, sáhněte po klobouku vyšší kvality, tj. po klobouku, jehož způsob utkání hned na první pohled připomíná tkaninu. Každý klobouk vyšší kvality, který se tká min. týden a dál, se nebělí. Z toho důvodu má každý klobouk vyšší kvality barvu slonové kosti, je to zcela přirozený proces související s dobou a způsobem tkaní. Není proto možné vyrobit tento typ exkluzivního klobouku v barvě bílé. Lze si ovšem vybrat stuhu dle Vašeho − třeba i velmi nezvyklého − přání.

 

Skutečný vrchol těchto exkluzivních klobouků začíná na kvalitě super fino, tj. od 1000 vláken/čtvereční palec. To je skutečný král mezi klobouky! Jsme hrdi na to, že spolupracujeme s paní Marií Espinal, která patří do rodu tradičních tkalců klobouků super fino neboli velejemných. Tento skvost mezi klobouky patří k absolutní TOP kvalitě klobouků na celém světě. Výroba toho zcela nejexkluzivnějšího klobouku v naší nabídce trvá kol. 5 měsíců. 3 týdny poté pan Modesto začišťuje okraj klobouku. Přála bych Vám být u celého procesu, v podstatě  meditace v naprostém tichu na ekvádorském venkově. 

 

 

Foto: An Skaly

Na fotce: klobouk superfino s modrou hedvábnou stuhou, cca 1600 vláken/čTvereční palec

zhotovený na zakázku pro zákazníka společnosti Ekvádor na dlani