UBYTOVÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ

Naši dobrovolníci mají k dispozici tento úchvatný dům s výhledem na Tichý oceán:

  • BAMBUSOVÝ DŮM, Bahía de Caráquez (cca 4 km od rezervace Mesita Punta Colorada)

Dům se nachází na pobřeží Tichého oceánu, jeho rozloha je 7 × 9 m. Je KOMPLETNĚ VYBAVEN a zařízen. V přízemí se nachází technické místnosti s pračkou a sociálním zázemím vč. sprchy a umyvadla. V samostatné místnosti pak 2 bambusové pohovky, na nichž se pohodlně vyspí 2 lidé. Dům se prostírá na kůlech kvůli lepší izolaci a ochraně proti hmyzu. Na kůly lze umístit až 3 hamaky pro 3 návštěvníky. V přízemí se též nachází venkovní krytá sprcha. 

Po schodech se jde do 1. patra přes zastřešenou verandu. V 1. patře se nachází velký obytný prostor, tj. spojené místnosti: kuchyň, obývák a ložnice. Na 3 patrových postelích se pohodlně vyspí 6 lidí, dále samostatná postel pro 1 člověka. Samostatně pak sociální zařízení s umyvadlem a WC. 

Po schodech se vyjde do 2. patra, kde se nachází menší ložnice s manželskou postelí. 

V domě je po dohodě k dispozici wi-fi. K dispozici je též vařič a trouba se vším potřebným kuchyňským nářadím a nádobím. K dispozici je též zásobník na pitnou vodu (objem 20 l).

 

Fotografie: Vstup do domu, přízemí vč. sociálního a technického zázemí // výhled z 1. patra na Tichý oceán // 1. patro se spojenou kuchyní, obývákem a ložnicí (patrové postele) // sociální zařízení na 1. podlaží // po schodem do 2. patra k manželské posteli // výhled z 2. patra